Jsme odborníci v oblasti klimatizací, tepelných čerpadel
a vzduchotechniky

Navrhneme vám řešení na míru do domácnosti, firmy i průmyslu.

Nabídka ZDARMA Daikin - HOME COMFORT Expert

Dýchejte s námi lépe...

Vzduchotechnika

… do domácnosti, firmy i průmyslu

Dodáváme a instalujeme vzduchotechniku výrobců CIC Jan Hřebec, Janka Engineering, Elektrodesign, FlaktGroup, Wolf a Daikin.

Vhodné pro pužití do rodinných domů, restaurací, kaváren, klubů, bytů, sklepních a nebytových prostor.

Dodávka a montáž rekupiračních jednotek.

Klimatizace - obrázek č. 1 Klimatizace - obrázek č. 2

Klimatizace - obrázek č. 1 Klimatizace - obrázek č. 1

Výhody moderních klimatizací

O nás

Jsme odborníci v oblasti klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Na trhu působíme již od roku 2000 v počtu 40 zaměstnanců. Vybereme pro vás nejvhodnější řešení. Spolupracujeme pouze s renomovanými výrobci – nabízíme vám tak nejvyšší kvalitu. Specializujeme se na dodávku zařízení do rodinných domů, bytových jednotek, průmyslových hal, obchodních domů a jiné.

Dodáváme a instalujeme vzduchotechnické a klimatizační jednotky od výrobců Daikin, Samsung, LG, Panasonic, Mitsubishi, MDV a Toshiba. Zajišťujeme také dodávku a montáž rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

Zařízení si můžete prohlédnout osobně  -  navštivte náš Showroom v Praze nebo ve Veleticích.

Součástí našich služeb je také servis dodávaného zařízení, zajišťujeme veškeré příslušenství pro montáž zařízení a případné opravy.

Kontakty Volné pozice

Filtry vlastní výroby

na míru dle požadavků zákazníka

Pro lakovny, průmyslové objekty, nemocnice, potravinářství a další oblasti zajišťujeme optimální řešení filtrace vzduchu od různorodých výparů a pevných částic.

Ekologická likvidace

Taktéž zajišťujeme likvidaci použitých filtrů s maximálním ohledem na životní prostředí, včetně vystavení odpovídajícího protokolu.

Aktuality

Více

Informujeme o možnostech čerpání dotací a dalších slevách.
Často se také zúčastníme různých akcí, na kterých nás můžete navštívit.

PF 2020

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků, mnoho úspěchů v novém roce 2020 a připojujeme poděkování za Vaši důvěru a dobrou spolupráci.

SOUTĚŽ O KLIMATIZACI DAIKIN

VYHRAJTE KLIMATIZACI DAIKIN Split, nástěnné provedení 2,5kW.


Nezapomeňte: Sdílet příspěvek na našem facebooku, stát se fanouškem naší stránky ,, To se mi líbí“  Brabec vzduchotechnika , napsat do komentáře TOPÍ I CHLADÍ.

Pravidla soutěže:

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo má účet Facebooku, je starší 15 let a má trvalé bydliště v České republice.

Do soutěže se můžete zapojit sdílením příspěvku, přidáním komentáře pod příspěvek, a sledováním „To se mi líbí“ („Like“) naší stránky Facebook.

Po zapojení  do soutěže automaticky souhlasíte, že v případě výhry zde zveřejníme vaše jméno, příjmení a facebookový profil.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a ani za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

 
Výhrou je klimatizace (vnitřní nástěnná jednotka a venkovní jednotka o výkonu 2,5 kW), nezahrnuje montáž, dopravu a kompletní náklady s tím spojené!

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel a v případě nesplnění podmínek opakovat losování.

Výherce budeme losovat v živém vysílání dne 17. 2. 2020  mezi 15.00 - 16.00 hodinou.

A do té doby SOUTĚŽTE!

Firemní večírek 2019 - Sál Veletice

Rok utekl jako voda a naše firma BRABEC vzduchotechnika s.r.o. opět pořádá pro naše dodavatele a odběratele firemní večírek. Koná se 8. 11. 2019 od 19:00 do 3:00 hodin a to na adrese Veletice 7, Holedeč, 438 01 Žatec. Vaši účast prosím potvrďte co nejdříve na tel 739 057 814!
www.salveletice.cz

Kde nás najdete?

Najdete nás ve Veleticích 11, 438 01 Holedeč.
Zde najdete mapu.

Zpět nahoru