Vzduchotechnické a klimatizační jednotky pro všestranné použití


Konstrukční řešení opírající se o know how společnosti VTS, zcela splňují očekávání našich zákazníků a reagují na požadavky trhu. V důsledku toho VTS nabízí všestranné, spolehlivé a energeticky úsporné jednotky.


VZT Jednotky Ventus se vyznačují následujícími výhodami


Úspora prostoru pro montáž:

Vysoce výkonné PLUG ventilátory s přímým pohonem.
Lehká konstrukce - bezrámový skelet o vysoké těsnosti.
Tři možné způsoby dodávky - v dílech (s montáží na objektu), v sekcích nebo kompletně smontovaná jednotka.

Nízké provozní náklady:

Vysoká účinnost zpětného zisku energie - až 85%.
Plynulá regulace vzduchového výkonu - STANDARD.
Výběr optimálníal velikosti jednotky dle velikosti budovy.

Komfort práce:

Tichý provoz.
Spolehlivé regulace pro VZT jednotky.


Závěsná dodávky a vzduchotechnické jednotky VENTUS VS 10-15

Vlastnosti:

- prudký pokles energetických ztrát
- odstranění tepelných mostů
- vyloučení kondenzaci vlhkosti na tělese
- vysoká tuhost
- vysoká mechanická pevnost
- vyloučení absorpce vlhkosti
- dlouhá životnost
- hladký vnitřní povrch
- lehké inspekční panely

Tělo má nízkou hmotnost instalace a optimální výšku pro snadnou přepravu a následné montáže. Závěsné dodávky a vzduchotechnické jednotky a klimatizace VENTUS dokonale hodí pro instalaci v technických prostorách budov (podhledů, technické podlahy, stavební výklenek), stejně jako přímo na ventilační kanály.
Závěsná typu VENTUS VS-10 a VS-15 jsou určeny pro vnitřní instalaci. Instalace možné jednotky VS 10-15 svisle, když mají zvláštní sadu funkčních prvků - filtr, ventilátor, ohřívač vody, tlumiče.
Umyvadla VTS vzduchotechnické jednotky jsou vyrobeny s použitím moderních technologií a mají bezrámový ("non-kostry") strukturu. Kryt, který je vyroben z homogenního vícevrstvého panelu desky ohnuté do tvaru písmene "P", jsou upevněny funkční prvky nutné pro provedení procesy tepla a vlhkosti úpravy vzduchu.
Tento typ bydlení s labyrintu systému spojujících bloků vytvořit pevné konstrukci, podobný, pokud jde o energoizolyatsii, termosky. A zároveň snížit na minimum počet "tepelných mostů", av důsledku toho snížení tepelné ztráty a nedocházelo ke kondenzaci vlhkosti; sníženo na minimální proudění vzduchu.
Nízká hladina hluku pro jednotky VENTUS VS-10 a VS-15 je důležitý rys, protože instalace často stanovených cílů v hustě obydlených částech města. K ochraně uživatelů před nechtěný zvuk, to rozhodla o zvýšení tloušťky nastavení panelu až 40 mm. Proto izolace VENTUS VS-10 / VS-15 poskytují vysokou úroveň akustického komfortu.KATALOG KE STAŽENÍOdeslat dotaz


Zpět nahoru