Je celosvětově uznávanou firmou, která je založena na téměř devadesátiletých zkušenostech ve výrobě kvalitních klimatizačních zařízení pro průmyslové, komerční a rezidenční aplikace. 

 

 

Daikin nástěnná FTX-J3/GV/KM

Tato jednotka má všechny potřebné vlastnosti pro vytvoření optimální prostředí ve Vaší domácnosti. Nenápadný design vhodný pro jakýkoli interiér. Diskrétní a moderní design v matném krystalicky bílém provedení, jež splývá se zdí a nenarušuje tak design interiéru.


Funkce

 


Moderní konstrukce a jednoduchý design

Špičková technologie tepelných čerpadel spolu v kombinaci s moderní konstrukcí a designem, jsou ideální do každého interiéru. Umožňují Vám nastavit si v místnostech ideální prostředí ať už je venku jakékoli počasí. Vhodné jsou do místností v rekonstruovaných domech, a v domech s dobrou izolací.

Tato nástěnná jednotka splňuje náročné požadavky, jež jsou dnes kladeny na moderní domácnosti. Současně dodává výkon, který přesahuje celoroční účinnost, která je vyžadována evropskými předpisy. Tato jednotka s tepelným čerpadlem a moderní invertorovou technologií má velmi nízký dopad na životní prostředí a také nižší energetické nároky = vysoké úspory prostředků za vytápění a chlazení.

 

 

 


Vysoká energetická účinnost

Invertor neustále sleduje a upravuje teplotu v místnosti a tím využívá jen tolik energie kolik je v danné chvíli potřeba, díky tomu klesá spotřeba energie (až o 30 %) v porovnání se systémy bez invertoru, které neustále zapínají a vypínají kompresor.


Daikin nástěnné jednotky FTX-JV / GV / KM

Společnost Daikin vyrábí kompletní sortiment nástěnných jednotek nabízející optimální design a komfort pro jakoukoli místnosti Vašeho domova. Funkce nastavení pohodlí nastaví teploty pro obytný prostor, který je obývaný přes den, a to: výchozí nastavení je 21°C pro vytápění a 24°C v pro chlazení, samozřejmě tyto teploty lze měnit uživatelem. Tato nástěnná řada je velmi tichá.


Tichý noční režim

Noční režim Vám zkvalitní spánek, předchází přehřátí nebo přechlazení místnosti - ložnice v noci a také spoří energii. V případě, že je aktivován časovač, jednotka automaticky nastaví teplotu v místnosti při chlazení o 0,5°C vyšší a při vytápění o 2°C nižší.

Výkonný režim

Výkonný režim, ohřeje nebo zchladí místnost do 20 minut, poté co uplyne tato doba, jednotka se vrátí k původnímu programu.

Pokročilé čištění vzduchu

Pokročilá filtrace vzduchu - fotokatalytický filtr apatitem titanu, zachytává prachové a pylové částice ve vzduchu, absorbuje bakterie, viry, mikroorganismy a jiné škodlivé organické sloučeniny, rozkládá různé pachy. Přispívá tak ke zdravejšímu a příjemnějšímu prostředí ve Vašem domově.

 TECHNICKÝ LIST KE STAŽENÍ 
Technický list ke stažení.Odeslat poptávkuZpět nahoru