Je celosvětově uznávanou firmou, která je založena na téměř devadesátiletých zkušenostech ve výrobě kvalitních klimatizačních zařízení pro průmyslové, komerční a rezidenční aplikace. 

 

 

Daikin nástěnná EMURA R-32, FTXJ-MS (stříbrná) / FTXJ-MW (bílá)


Geniální propojení krásy a technických parametrů si prostě zamilujete!

  • Navrženo v Evropě, splňující estetické požadavky i těch nejnáročnějších klientů
  • Díky čištění vzduchu odstraní až 99 % alergenů, proto dýcháte pouze zdravý čistý vzduch
  • 3D proudění vzduchu zajistí to pravé klima i v nejvzdálenějším koutu vašeho pokoje
  • Dvojprostorové pohybové čidlo směřuje proud vzduchu mimo výskyt osob a zabraňuje tak nepříjemnému pocitu průvanu
  • Ovládejte jednotku kdykoliv a kdekoliv pomocí vašeho smartphonu nebo tabletu s možností týdenního programování

Daikin Emura stejně jako její předchozí generace znovu potvrzuje, že klimatizační jednotka může nejen dobře vypadat, ale může být také vysoce energeticky účinná. Vysoká energetická účinnost je dosažena pomocí pokročilých technologií na úsporu energie, jako jsou technicky přepracované rotační kompresory. Díky funkci tepelného čerpadla vzduch-vzduch získává 80% svého energetického výkonu z obnovitelných zdrojů = z okolního vzduchu. SEER až do A+++


Funkce

 


Inteligentní oko

Inteligentní pohybové čidlo, které sleduje pohyb osob po místnosti a směřuje proud studeného vzduchu jinam, než jsou osoby, a tím předchází nepříjemným pocitům. V případě že čidlo zjistí, že se v místnosti nikdo nenachází po dobu 20 minut, jednotka se přepne do úsporného režimu, tím šetří energii. Jakmile někdo vstoupí do místnosti, jednotka se aktivuje do posledního nastavení.


3D průtok vzduchu

Pro zajištění rovnoměrné teploty v celé místnosti natáčí Emura vzduchové lamely střídavě do stran, a také nahoru a dolů. Tím vzduch rovnoměrně cirkuluje po celé místnosti, do rohů a vzdálenějších prostor.

Komfortní režim

Bezprůvanový provoz výrazně zvyšuje míru komfortu v místnosti. Při chlazení jsou lamely nastaveny do horizontální polohy, a tím Emura předchází foukání studeného vzduchu přímo na osoby v místnosti. Při vytápění se lamely natočí dolů, aby teplý vzduch proudil do spodní části místnosti.

Ideálního komfortu dosáhnete pomocí dvou čidel (volitelný doplněk), která jsou připojeny k modernímu řídicímu systému. Čidlo přítomnosti osob vyhledává pohyb osob v místnosti a nastaví teplotu na uživatelem předem zadanou hodnotu, a tím zajistí ideální pracovní podmínky v místnosti. Čidlo pozná, když je místnost prázdná a kazetová jednotka se vypne, zbytečně tak neutrácíte peníze za chlazení či vytápění když v místnosti nikdo není. Čidlo umí upravit směr proudění vzduchu v závislosti na tom, kde se v místnosti nacházejí osoby, takže vzduch neproudí přímo na osoby, a tak je zaručen maximální komfort pro pobyt v místnosti. Teplý vzduch stoupá vzhůru, proto je u stropu vždy vzduch teplejší, kdežto u podlahy je vzduch chladnější. Podlahové čidlo kazetové jednotky měří rozdíl teplot a směřuje proud vzduchu tak, aby bylo zaručeno rovnoměrné rozdělení vzduchu v místnosti, a tím zamezí pocitu studených nohou.


Čistý vzduch

Výkonný titan-apatitový fotokatalytický filtr pro čištění vzduchu zachytává mikroskopické prachové části ve vzduchu, absorbuje škodlivé organické sloučeniny, jako jsou bakterie a viry, a dokonce rozkládá molekuly různých pachů.

Noční režim

Rychlé změny teploty Vás mohou rušit při spánku. Daikin Emura umí zabránit přehřátí či podchlazení místnosti. Pokud je časovač aktivní, jednotka automaticky nastaví teplotu při chlazení o 0,5°C vyšší a při vytápění o 2°C nižší.

Tichý provoz

Klimatizační jednotka Daikin Emura je velmi tichá, s hlučností sníženou na 19 dB(A).


Snadné ovládání

Jednoduché a intuitivní infračervené dálkové ovládání (dodávané standartně s jednotkou v ceně), Vám umožní mít úplnou kontrolu nad teplotou v místnosti. V klidu se posaďte, prohlédněte si velký displej a pomocí tlačítek s přehledným popisem-ikonami uveďte jednotku Daikin Emura II do chodu.

WiFi - inteligentní ovládání přes bezdrátovou síť WLAN

Jako volitelné příslušenství si můžete pořídit jednotku WLAN typu „plug and play“, jež umožňuje pomocí aplikace pro chytré telefony a tablety nastavit a dokonce i naplánovat teplotu ať už jste kdekoli. Aplikace Daikin Online Controller pracuje na platformě Apple či Android a je volně ke stažení. Velkou výhodou je, že jednotku lze takto ovládat i na cestách, což Vám umožní optimálně regulovat jednotku pro další úspory energie. Celý tento doplněk vyžaduje pevné či mobilní připojení k internetu.TECHNICKÝ LIST KE STAŽENÍ 
Technický list ke stažení.Odeslat poptávku
Zpět nahoru